Administratívny pracovník

VERSACO s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 941, Hnúšťa
Termín nástupu
14.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy (brutto) 555 Eur + ďalšie odmeny (dochádzkový bonus, príplatok za dochádzanie nad 10km – max 50 Eur, mesačné odmeny podľa vykonanej práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovávanie a evidencia vydaných/prijatých faktúr a objednávok;
• Vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov;
• Aktualizácia databáz a štatistických údajov;
• Plnenie operatívnych úloh a spracovávanie údajov;
• Samostatné riešenie zverených úloh.

Jednosmenná prevádzka
Zaškolenie
Stravné lístky, možnosť dovozu obedov až na pracovisko

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce HNÚŠŤA.
Pre objem žiadostí budeme spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov na ústny pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.1.2019 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť, pracovitosť
Prirodzená asertivita
Odolnosť voči stresu
Zmysel pre tímovú ale aj samostatnú prácu

Sme mladá a progresívna spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007.
Hlavnou myšlienkou pri jej založení bolo priniesť na trh niečo nové a ponúknuť tú najvyššiu kvalitu produktov ako aj služieb. Spoločne s našimi partnermi ponúkame našim zákazníkom len to najlepšie z automobilového priemyslu.
V relatívne krátkom časovom úseku sme sa stali jedným z popredných výrobcov puklíc.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hlavná 941
98101 Hnúšťa

Kontakt

ID: 3063146   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy (brutto) 555 Eur + ďalšie odmeny (dochádzkový bonus, príplatok za dochádzanie nad 10km – max 50 Eur, mesačné odmeny podľa vykonanej práce)