Elektrikár

VERÓNY OaS s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 700 - 2 000 EUR/mesiacDochádzkový bonus do výšky 15%, zákonné príplatky, možné navýšenie mzdy po skončení skúšobnej doby, celková výška mzdy závisí od skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti;
• vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu;
• operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach;
• vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov;
• čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu;
• navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek;
• pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení;
• dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci;
• znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov;
• vykonáva montáže, inštalácie a opravy vyhradených elektrických zariadení v budovách a iných stavebných objektoch počas ich výstavby, ako aj prevádzky a rekonštrukcií.

firemné auto
firemné oblečenie
firemné podujatia - koncoročný večierok, športový deň
interné a externé školenia
dochádzkový bonus - mesačne
vianočné odmeny, individuálne odmeny

Spoločnosť môžete kontaktovať zaslaním životopisu na e-mail uvedený v kontaktných údajoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technická gramotnosť
- manuálna zručnosť
- precíznosť (presnosť)
- spoľahlivosť
- odborná spôsobilosť v zmysle Vyhlášky č. 508/2009 Z.z., §21 a §22

- Venujeme sa širokej škále stavebných činností v oblasti POZEMNÝCH a INŽINIERSKYCH STAVIEB:
* rekonštrukcie objektov,
* obnova bytových domov,
* novostavby bytových domov a administratívnych objektov,
* výstavba čističiek odpadových vôd,
* rekonštrukcie cestných objektov,
* výstavba centrálnych zón v obciach a mestách,
* výstavba spevnených plôch - parkoviská, chodníky a cyklochodníky
- Stavebniny VERÓNY ponúkajú široký sortiment stavebného materiálu, pracovného náradia, technického zariadenia budov a príslušenstva
- Rozšírili sme naše obchodné činnosti o novú ekologickú BETONÁREŇ šetriacu životné prostredie. Vďaka nej pre Vás vyrábame nielen certifikovaný betón, spĺňajúci všetky normy podľa STN EN 206, ale aj mnohé betónové výrobky. Betón podľa nových kvalitnejších receptúr odvezieme až k Vám domov
- Predávame tepelnoizolačné dosky vlastnej výroby, drevocementové a kompozitné dosky, polystyrén, minerálnu vlnu, či rôzne prvky k zatepľovacím systémom

www.veronyoas.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4778817  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac