Reagujte bez životopisu

Špecialista na poistné produkty junior

Veronika Ilenčíková - Agentúrna kancelária Allianz

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kariéra v poisťovníctve môže otvoriť dvere nespočetnému množstvu príležitostí. Lákajú Vás tieto príležitosti? Ste na správnom mieste!

Čo bude náplňou Vašej práce?

 Vybavovanie klientov v priestoroch agentúrnej kancelárie
 Práca s databázou klientov, budovanie vlastného biznisu
 Pomoc klientom s riešením poistných udalostí, informovanie o možnosti využitia digitálnych nástrojov
 Servis existujúcich klientov a zmlúv spoločnosti ASP a ASDSS
 Poskytovanie informácií k poistným zmluvám
 Vybavovanie požiadaviek klientov, žiadosti a zmeny na existujúcich poistných zmluvách

Čo vás naučíme my?

 Získať predajné techniky
 Pracovať na aktívnej komunikácii s klientom
 Rozvíjať obchodného ducha a zručnosti v oblasti služieb klientov
 Budovať tímovú spoluprácu
 Zdokonaľovať kritické myslenie
 Viac sa vzdelávať v oblasti finančnej gramotnosti

Možnosť výberu z troch variant odmeňovania:
 Fixný plat
 Provízny systém
 Fixný plat + provízny systém
 Kvartálne a ročné finančné bonusy
 Celoročná bonifikácia na získanie dovolenky v zahraničí
 Príspevok na poistenie pre seba a celú rodinu
 Benefit v podobe vzdelávania na platformách ako je LinkedIn Learning a pod.
 Teambuildingy
 Rozvojové aktivity
 Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
ID: 4497380  Dátum zverejnenia: 17.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac