Vedúci pobočky v nákupnom centre

VERNE.SK

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100,-EUR + odmeny za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie nášho pracovného kolektívu na pobočke v Bratislave hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu vedúci pobočky zo zameraním na predaj zájazdov domácich a zahraničných tour-operátorov.
Prax v cestovnom ruchu nutná:
Stredoškolské vzdelanie – prax. v cestovnom ruchu min. 4 roky
Vyššie odborné vzdelanie – prax. v cestovnom ruchu min. 3 roky
Vysokoškolské vzdelanie – prax. v cestovnom ruchu min. 2 roky

cestovanie, práca v mladom kolektíve, služobné cesty

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Zaslaním (emailovou správou alebo listovou zásielkou) alebo osobným doručením životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov vyjadrujete svoj slobodný súhlas s tým, aby prevádzkovateľ VERNE.SK, a.s. Miletičova 1, 821 08 Bratislava, IČO: 45 562 962 vo svojich informačných systémoch spracúval osobné údaje obsiahnuté v týchto dokumentoch na účel evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Poskytnutím osobných údajov našej spoločnosti nadobúdate postavenie dotknutej osoby, ktorá má najmä právo na prístup k osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie osobných údajov, právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenosnosť údajov, právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov (vrátane profilovania) a právo na to, aby sa na ňu nevzťahovalo rozhodnutie založené výlučne na automatizovanom spracúvaní (vrátane profilovania). Dotknutá osoba má súčasne právo podať sťažnosť orgánu dozoru, ktorým je Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky.

Osobné údaje nebudú zverejňované, ani poskytované príjemcom v tretích krajinách. K profilovaniu dotknutých osôb môže dochádzať výlučne v súvislosti s výberom vhodného uchádzača na konkrétnu pracovnú pozíciu. V odôvodnených prípadoch môžu byť osobné údaje poskytnuté príjemcom ako sú napríklad Inšpektorát práce, orgány činné v trestnom konaní, bankám, poisťovni.

Čas platnosti súhlasu so spracúvaním osobných údajov, ktorý je v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) všeobecného nariadenia o ochrane údajov právnym základom spracúvania, je jeden rok odo dňa poskytnutia súhlasu. Dotknutá osoba má právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania pred odvolaním súhlasu. Právo dotknutej osoby odvolať svoj súhlas so spracúvaním osobných údajov možno uplatniť aj pred uplynutím času, na ktorý bol tento súhlas udelený, a to nasledujúcimi spôsobmi:
a) emailovou správou zaslanou na adresu [email protected],
b) telefonicky na tel.č.0903 280 415
c) listovou zásielkou zaslanou na adresu sídla prevádzkovateľa s uvedením textu „GDPR - odvolanie súhlasu“ na obálke.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Iniciatívny prístup k práci, samostatné riešenie zadaných úloh
• Proaktívny prístup, orientácia na výsledok, predajné zmýšľanie
• Veľmi dobrá orientácia na internete a PC
• Príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita, komunikatívnosť, zručnosť v predaji

Spoločnosť VERNE TRAVEL, a.s. je prevádzkovateľom stránky www.verne.sk pre online predaj dovoleniek slovenských a rakúskych/nemeckých CK. Prostredníctvom svojho online rezervačného systému ponúka nielen jednoduchý a pohodlný výber dovolenky, ale tiež online overenie dostupnosti zvoleného termínu a aktuálnej ceny, automatický výpočet ceny pre zvolenú skladbu osôb, možnosť online platby a doručenia cestovných dokladov na e-mail bez nutnosti ďalšej komunikácie alebo čakania na potvrdenie kapacity.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3420576  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100,-EUR + odmeny za predaj