Zástupca/Zástupkyňa vedúceho/vedúcej expedície

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Vápenka, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac1100€ + osobné ohodnotenie v závislosti od skúseností a schopností vybraného uchádzača + stravné lístky v hodnote 5,90€ plne hradené zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Vermont Holding a zastrešujeme prémiové značky odevov a obuvi na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku. Neustále rastieme, takže hľadáme nových kolegov, ktorí budú s nami rásť!

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • Zodpovednosť za plynulý chod oddelenia expedície;
  • Plánovanie, riadenie a hodnotenie ľudských zdrojov;
  • Zodpovednosť za efektivitu a nákladovú stránku zvereného
    oddelenia;
  • Zodpovednosť za adaptáciu a zaškolenie nováčikov na oddelení;
  • Inovácia nastavených procesov a navrhovanie zlepšení;
  • Komunikácia s Call centrom, ďalšími oddeleniami a vedením
    spoločnosti.
  • Pracuje sa na krátky/dlhý týždeň.

Čo ponúkame?

  • Stravné lístky v hodnote 5,90 € plne hradené zamestnávateľom;
  • Zodpovedajúce platové ohodnotenie a zaujímavé bonusy a
    benefity;
  • Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti;
  • Priateľský kolektív;
  • Zamestnanecké zľavy.

Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti VERMONT Slovakia, s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúci zmeny v sklade, zástupca vedúceho skladu

Počet rokov praxe

2

  • Vynikajúce manažérske schopnosti;
  • Skúsenosti s vedením tímu minimálne 2 roky
    podmienkou;
  • Skúsenosť s prácou v SW skladových
    systémoch;
  • Zodpovednosť, presnosť, samostatnosť,
    komunikatívnosť, flexibilita, precíznosť,
    zmysel pre detail a poriadok, bezúhonnosť,
    schopnosť pracovať v tíme, ochota pracovať
    nadčas.

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 4819934  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac