Junior Brand Specialist pre značku KARL LAGERFELD a ďalšie značky

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brand Specialist Junior svojou činnosťou vytvára a poskytuje administratívne zázemie a podporu pre Brand Management oddelenie (Brand Manageri, Brand Specialisti) a VERMONT predajne v regióne: Česká republika, Slovensko a Maďarsko. Zároveň je administratívnou podporou pre veľkoobchodné aktivity spoločnosti.

• Podpora pri spracovaní objednávok a pri práci so vzorkami;
• Príprava reportov, podkladov a štatistík;
• Komunikácia s predajňami;
• Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi a partnermi;
• Asistencia pri objednávkach veľkoobchodných partnerov.

ČO PONÚKAME?

• Zamestnanecké zľavy.
• Príspevok na stravovanie vo výške 5€ plne hradené zamestnávateľom.
• Jazykové vzdelávanie.
• Firemné akcie a iné aktivity
• Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
• Priateľský kolektív a rodinné prostredie.
• Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy.
• Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania.

Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti VERMONT Slovakia, s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Počítačové znalosti – Microsoft (Excel, Word, Outlook), www, e-mail – veľmi dobrá úroveň.
• Základné vedomosti zo štatistiky a práce s databázami.
• Znalosť anglického jazyka nutnosť.
• Znalosť maďarského jazyka výhodou.
• Samostatnosť, spoľahlivosť, analytické a komunikačné schopnosti, zmysel pre detail.

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, La Martina, Peak Performance, Camel, Odd Molly, Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vlčie Hrdlo 53
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3816428  Dátum zverejnenia: 6.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac