Web developer

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza a návrh interných webových aplikácií podľa požiadaviek spoločnosti.
• Programovanie navrhnutých aplikácií a ich následné údržba.
• Vývoj nových funkcionalít pre existujúce aplikácie.
• Technická podpora používateľov aplikácií.
• Základné administračné úkony na platformách Linux/BSD.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1400 € - v závislosti od skúseností a schopností vybraného uchádzača

ČO PONÚKAME?

• Príspevok na stravovanie vo výške 5€ plne hradené zamestnávateľom.
• Zamestnanecké zľavy.
• Jazykové vzdelávanie.
• Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy.
• Firemné akcie a iné aktivity.
• Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
• Priateľský kolektív a rodinné prostredie.
• Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - pokročilý
JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý
PHP - pokročilý
SQL - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť jazykov HTML, JavaSript, CSS, PHP (OOP) a SQL (MySQL) na pokročilej úrovni
• Znalosť frameworku Laravel (prípadne iného MVC frameworku) - výhodou
• Základná znalosť UNIX/Linux
• Anglický jazyk – porozumenie technických dokumentácií
• Maďarský jazyk - výhodou
• Analytické myslenie, predstavivosť
• Vysoká kvalita odvedenej práce, zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, dochvíľnosť a chuť poznávať nové veci

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, La Martina, Peak Performance, Camel, Odd Molly, Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vlčie Hrdlo 53
821 07 Bratislava
ID: 3800258   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400 € - v závislosti od skúseností a schopností vybraného uchádzača