850 - 950 EUR

Údržbár/Prevádzkový technik - nástupný bonus 300€

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzkový technik je zodpovedný za stav a riadenie prevádzky spravovaných budov a prenajatých priestorov, dohliada na ich údržbu a rieši prípadné havarijné stavy či krízové situácie.
Má na starosti výberové konanie subdodávateľov a prípravu cenových ponúk.
Je v kontakte s generálnymi dodávateľmi, s odbornými a servisnými firmami. Prevádzkový technik vyhodnocuje závady a navrhuje technicky efektívne a účinné riešenia pre ich odstránenie.
Vedie a kontroluje prácu subdodávateľov.
Je zodpovedný za pravidelnú kontrolu spravovaných objektov.
Cieľom práce prevádzkového technika je čo najefektívnejšie spravovať dané priestory, redukovať prevádzkové náklady a zamerať sa na zvýšenie efektivity pracovníkov dodávateľských firiem.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 850€ - v závislosti od skúseností a schopností vybraného uchádzača

• Zamestnanecké zľavy.
• Príspevok na stravovanie vo výške 5€ plne hradený zamestnávateľom.
• Nástupný BONUS 300€.
• Jazykové vzdelávanie.
• Firemné akcie a iné aktivity
• Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
• Priateľský kolektív a rodinné prostredie.
• Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy.
• Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojnícke

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

• prax v odbore správy budov min. 2 roky
• orientácie v oblasti facility a space managementu
• platnú vyhlášku pre spôsobilosť na elektro prácu
• maďarský jazyk
• vodičský preukaz sk. B
• organizačné schopnosti
• strategické a koncepčné myslenie
• schopnosť spracovávať rozpočty
• samostatnosť

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, La Martina, Peak Performance, il Gufo, Camel, Odd Molly, Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vlčie Hrdlo 53
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3759639   Dátum zverejnenia: 20.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850€ - v závislosti od skúseností a schopností vybraného uchádzača