Taster - Ochutnaj GANT na skúšku! BORY MALL

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Vlčie Hrdlo 53, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme retailová spoločnosť VERMONT Holding, ktorá na území, SR, ČR a HU zastupuje značky GANT, La Martina, Peak Perfomance, Odd Molly, Barbour, Karl Lagerfeld, Nautica a Cremieux. V súčasnosti máme viac ako 90 predajní a teraz hľadáme tých najlepších z Vás!

O AKÚ POZÍCIU IDE?
TASTER je nová zaujímavá pozícia, ideálna pre tých, ktorí sa váhajú pustiť spolu s nami do výberového konania "naostro", pretože majú akékoľvek pochybnosti o sebe, či o nás. Aj napriek tomu, že máš stále zamestnanie, nemusíš dávať v súčasnej práci výpoveď.
Príď si to vyskúšať nezáväzne, ale za odmenu!

PREČO SA STAŤ TASTEROM U NÁS?
Jednoducho preto, že:
• Si módnym nadšencom a máš cit pre štýl.
• Predaj Ťa baví.
• Chceš si vyskúšať prácu Store Assistanta v niektorej z našich značiek.
• Komunikácia s ľuďmi Ti nerobí problém.
• Chceš ochutnať firemnú kultúru spolu s neopakovateľnou
atmosférou.

ČO PONÚKAME?
• Možnosť skúsiť si prácu Store Assistanta.
• Priateľské a rodinné prostredie.
• Okrem zaujímavého platového ohodnotenia na
Teba čakajú aj lákavé benefity, protože na našich značkách si vytvoríš
závislosť rovnako ako my.
• Štýlové zázemie a dizajnové prostredie v obklopení krásneho oblečenia.
• Možnosť rásť a rozvíjať sa.

Ak máš záujem o túto prácovnú pozíciu, pošli nám, prosím, svoj štrukturovaný životopis s fotografiou a označ ho heslom: TASTER. Všetkým uchádzačom, ktorí sa prihlásia do výberového konania odpovieme v čo najbližšom možnom termíne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, La Martina, Peak Performance, Barbour, Odd Molly, Karl Lagerfeld a Nautica. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vlčie Hrdlo 53
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3195412   Dátum zverejnenia: 6.10.2017