Taster - Ochutnaj GANT na skúšku!

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme retailová spoločnosť VERMONT Holding, ktorá na území, SR, ČR a HU zastupuje značky GANT, La Martina, Peak Perfomance, Odd Molly, Barbour, Karl Lagerfeld, Nautica a Cremieux. V súčasnosti máme viac ako 90 predajní a teraz hľadáme tých najlepších z Vás!

O AKÚ POZÍCIU IDE?
TASTER je nová zaujímavá pozícia, ideálna pre tých, ktorí sa váhajú pustiť spolu s nami do výberového konania "naostro", pretože majú akékoľvek pochybnosti o sebe, či o nás. Aj napriek tomu, že máš stále zamestnanie, nemusíš dávať v súčasnej práci výpoveď.
Príď si to vyskúšať nezáväzne, ale za odmenu!

PREČO SA STAŤ TASTEROM U NÁS?
Jednoducho preto, že:
• Si módnym nadšencom a máš cit pre štýl.
• Predaj Ťa baví.
• Chceš si vyskúšať prácu Store Assistanta v niektorej z našich značiek.
• Komunikácia s ľuďmi Ti nerobí problém.
• Chceš ochutnať firemnú kultúru spolu s neopakovateľnou
atmosférou.

ČO PONÚKAME?
• Možnosť skúsiť si prácu Store Assistanta.
• Priateľské a rodinné prostredie.
• Okrem zaujímavého platového ohodnotenia na
Teba čakajú aj lákavé benefity, protože na našich značkách si vytvoríš
závislosť rovnako ako my.
• Štýlové zázemie a dizajnové prostredie v obklopení krásneho oblečenia.
• Možnosť rásť a rozvíjať sa.

Ak máš záujem o túto prácovnú pozíciu, pošli nám, prosím, svoj štrukturovaný životopis s fotografiou a označ ho heslom: TASTER. Všetkým uchádzačom, ktorí sa prihlásia do výberového konania odpovieme v čo najbližšom možnom termíne.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3195412  Dátum zverejnenia: 11.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€/hod.