Produktový manažér, Editor odborných textov

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacosobné ohodnotenie podľa skúseností a účasti na projektoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktmanažér
Samostatná zodpovedná práca produktmanažéra obsahuje komunikáciu s autormi, korekciu odborných textov, publikáciu textov v internom systéme vydavateľstva.

Hlavné úlohy:
- denné monitorovanie legislatívnych zmien napr. monitorovanie internetových stránok ministerstiev, úradný vestník, médiá atď.
- práca s textami na online portáloch
- komunikácia s autormi článkov
- prieskum trhu a monitorovanie potrieb zákazníkov

Čo očakávame?
- schopnosť komunikovať s autormi aj zákazníkmi
- ekonomické alebo právne zamerané myslenie
- systematický prístup a precízna práca podľa harmonogramu práce
- dobré znalosti slovenského jazyka vrátane písomného prejavu sú podmienkou.

Čo ponúkame?
- ponúkame prácu v mladom kolektíve, ktorý je zameraný na ekonomické a právne oblasti
- stabilné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas (po zaučení možnosť práce z domu – homeoffice)
- možnosť osobného aj profesného rastu

Flexibilná pracovná doba (možnosť home office)
39 hodinový pracovný týždeň
Odborný a profesijný rast
Zvýšený príspevok na stravné
5 dní dovolenky nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, právo, stavebníctvo, iné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Orientácia v odborných termínoch z oblasti ekonómie.
Samostatný prístup a rozhodovanie sa
Ochota hľadať nové riešenia a prístupy
Príjemné a nekonfliktné vystupovanie a správanie
Schopnosť a ochota nadväzovať a udržiavať kontakty s internými a externými kolegami a spolupracovníkmi vydavateľstva
Ochota neustále sa vzdelávať a zdokonaľovať sa

Vydavateľstvo je súčasťou nadnárodnej spoločnosti s orientáciou na vydávanie odbornej literatúry, na projekty internetovej publicity, poskytovanie odborných školení a konferencií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4342508  Dátum zverejnenia: 30.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac