Programátor navision / Databázový špecialista

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacZákladná mzda 1.600 EUR + ohodnotenie podľa skúseností do 300 EUR, Projektové ohodnotenie podľa účasti na projektoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a údržba firemného informačného databázového systému Navision
Práca v prostredí MS Dynamics 2009
Vývoj nových modulov, nástrojov a výstupných zostáv vzhľadom na potreby spoločnosti
Práca na medzinárodnej úrovni

Flexibilná pracovná doba / homeoffice
39 hodinový pracovný týždeň
Zvýšený príspevok na stravné
Odborný a profesijný rast
Práca v skúsenom a zabehnutom kolektíve

Žiadosti so štrukturovaným životopisom posielajte na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Základy

Vítaná je skúsenosť so správou a analýzou dát.
Analytické myslenie a programátorský nadhľad.
Znalosť programovania Navision (C/AL) je výhodou, nie však podmienkou.
Dôležitá je ochota a chuť pracovať, vedieť si určovať priority a samostatne hľadať riešenia.
Príjemné a nekonfliktné vystupovanie a správanie sa určite zíde pri riešení navision problémov ostatných zamestnancov
Ochota neustále sa vzdelávať a zdokonaľovať sa dokáže vždy uľahčiť prácu.

Vydavateľstvo je súčasťou nadnárodnej spoločnosti s orientáciou na vydávanie odbornej literatúry, na projekty internetovej publicity, poskytovanie odborných školení a konferencií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4101225  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac