Manažér seminárov

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo s.r.o.

Miesto práce
Železničiarska 13, Bratislava
Termín nástupu
20.05.2019 - 30.06.2019
1 000 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda 1.000 EUR + mesačné odmeny podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na oddelení seminárov odborného vydavateľstva
- tvorba nových tém školení
- vyhľadávanie nových lektorov, nastavovanie spolupráce
- organizácia školení, komunikácia so zákazníkmi
- vyhľadávanie nových predajných ciest a strategických partnerstiev
- príprava podkladov a spolupráca s marketingovým oddelením
- administratívna podpora oddelenia seminárov
- zodpovednosť za pridelené projekty oddelenia

Flexibilná pracovná doba
Práca v stabilnej spoločnosti
Sebarealizácia v samostatnej a tvorivej práci
Odborný a profesijný rast

Vaše štruktúrované životopisy zasielajte prosím na nižšie uvedený kontakt e-mailom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ostatné životopisy budú skartované podľa Zákona 428 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatný prístup a rozhodovanie sa
- ochota hľadať nové riešenia a prístupy
- schopnosť orientovať sa pod termínovým tlakom
- príjemné a nekonfliktné vystupovanie a správanie
- schopnosť a ochota nadväzovať a udržiavať kontakty s internými a externými kolegami a spolupracovníkmi vydavateľstva
- ochota neustále sa vzdelávať a zdokonaľovať sa

Vydavateľstvo je súčasťou nadnárodnej spoločnosti s orientáciou na vydávanie odbornej literatúry, na projekty internetovej publicity, poskytovanie odborných školení a konferencií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3218912  Dátum zverejnenia: 18.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda 1.000 EUR + mesačné odmeny podľa výsledkov