Telemarketingový operátor/Operátor call centra

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.1.2023, prípadne dohodou
566 EUR/mesiacOhodnotenie podľa výkonu, fixná časť 566 EUR za 7 hodinový úväzok, Priemerný plat na oddelení 1.186 EUR. Prvé 2 mesiace motivačné odmeňovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj produktov, telefonická komunikácia, prezentácia produktov, zisťovanie potrieb zákazníka.
Ponúkame možnosť práce v Bratislave, prípadne práce z domu odkiaľkoľvek.

Možnosť práce z domu, možnosť skráteného pracovného času, systém nepeňažných benefitov založený na individuálnom výkone

Vaše štruktúrované životopisy zasielajte prosím na nižšie uvedený kontakt. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ostatné životopisy budú skartované podľa Zákona 428 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

telemarketing výhodou, nie však podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

telemarketing - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnu osobu so zmyslom pre zodpovednosť a precíznosť v práci, pozitívne naladenú, nekonfliktnú v kolektíve, so schopnosťou presvedčiť a obchodným duchom. Nevyhnutnou podmienkou je základná znalosť práce s PC.
Požadujeme zručnosť v komunikácii a vedieť sa vyrovnať s novými situáciami.

Vydavateľstvo je súčasťou nadnárodnej spoločnosti s orientáciou na vydávanie odbornej literatúry, na projekty internetovej publicity, poskytovanie odborných školení a konferencií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3073690  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 566 EUR/mesiac