Telemarketingový pracovník

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo s.r.o.

Miesto práce
Železničiarska 13, 811 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Prvé 3 mesiace garancia mzdy 700€, po 3 mesiacoch odmeňovanie podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonický predaj odborných produktov vydavateľstva, oslovovanie nových zákazníkov, prieskumy.

Štandardná pracovná doba 7 hodín, možnosť individuálnej úpravy.
Špeciálny systém odmeňovania na základe mesačného vyhodnotenia.

Vaše štruktúrované životopisy zasielajte prosím na nižšie uvedený kontakt e-mailom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ostatné životopisy budú skartované podľa Zákona 428 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Internet (e-mail, www) - základy

Počet rokov praxe

telemarketing - výhoda, nie však podmienka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnu osobu so zmyslom pre zodpovednosť a precíznosť v práci, pozitívne naladenú, nekonfliktnú v kolektíve, so schopnosťou presvedčiť a obchodným duchom. Nevyhnutnou podmienkou je základná znalosť práce s PC!

Vydavateľstvo je súčasťou nadnárodnej spoločnosti s orientáciou na vydávanie odbornej literatúry, na projekty internetovej publicity, poskytovanie odborných školení a konferencií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s.r.o.
Železničiarska 13, P.O.BOX 323
814 99 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Minichová
Tel.: 02/33005203
E-mail: poslať životopis
ID: 2429167   Dátum zverejnenia: 6.12.2017