Manažér voľného času

VERITAS CONSULTING s. r. o.

Miesto práce
Olomouc, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
50 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LEISURE MANAGER
(MANAŽÉR VOĽNÉHO ČASU)
Firma VERITAS CONSULTING hľadá pre nášho medzinárodného významného klienta do svojho tímu kolegov/kolegyne, ktorí budú blízko spolupracovať s TOP manažmentom firmy.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- Zaisťovanie a realizácia voľno časových aktivít (kultúra, šport, rehabilitácie, prezentácie) pôsobnosť celý svet
- Znalosť lyžovania, plávania, bicyklovania a iných športov, kurz fyzioterapie-výhoda
- Zaisťovanie všetkých firemných akcií
- Zaisťovanie charitatívnych akcií
- Zaisťovanie rôznych spoločenských akcií
- Správa webových stránok
- Rôznorodá činnosť, kde budete komunikovať naprieč celou firmou
Jedná sa o samostatnú a zodpovednú prácu vyžadujúcu si vysokú mieru lojality a časovú flexibilitu.
Miesto výkonu práce: Olomouc
60 % pracovného času bude v zahraničí (časté zahraničné cesty)
PONÚKAME:
- Zodpovedajúce finančné ohodnotenie (možnosť ďalšieho profesionálneho a osobnostného rozvoja)
- Nástupný plat od 50 000,- Kč hrubá mzda (úprava platu po skúšobnej dobe, ktorá je trojmesačná)
- Balíček zamestnaneckých benefitov (auto, telefón, laptop, ubytovanie apod.)
- Nástup je možný ihneď alebo podľa dohody
POŽADUJEME:
- VŠ vzdelanie, fakulta telesnej výchovy a športu výhodou – nie je však podmienkou
- Kladie sa dôraz na všestrannú športovú činnosť
- Požadujeme športovú zdatnosť
- Znalosť anglického jazyka aktívne
- Znalosť PC – výborná znalosť MS Excel, MS Word, MS Outlook
- Vodičský preukaz sk. B
- Dobré komunikačné schopnosti
- Zodpovednosť, dôkladnosť, kreativita, prezenčná zručnosť
- Bez fóbie z lietania vrtuľníkom a lietadlom
- Pracovný čas je časove nezávislý, v prípade potreby je občas práca aj v sobotu, v nedeľu aj počas štátnych sviatkov
- Časté zahraničné cesty

INFORMÁCIE
- Informáciu o firme, pre ktorú budete pracovať nájdete na stránkach www.ids-olomouc.cz

Svoje žiadosti s prílohami a to:
- Životopis
- Doklade o vzdelaní
- Fotografia
- Doklady o absolvovaní rôznych kurzoch
- Váš súhlasom so spracovaním osobných údajov
Zasielajte na našu e-mailovú adresu: [email protected]

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel.čísle: +421 903 704 039.
Prvé výberové kolo sa bude konať vo firme:
VERITAS CONSULTING, s.r.o. na Hlavnej ul.č. 111 v Prešove, I. poschodie.
Druhé kolo (užší výber) sa bude konať v:
Hotel THERESIAN, Javoříčská 674/5, 779 00 Olomouc, Česká republika

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Firma Veritas Consulting pôsobí na trhu komerčných realít už sedem rokov. Svojim klientom zaisťuje komplexný servis pri zastupovaní nájomcov i prenajímateľov, výskumu trhu, dojednávaní nájomných zmlúv, event managementu a asset & property managementu.
ID: 3810492  Dátum zverejnenia: 9.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/mesiac