Referent/referentka oddelenia odbytu vo veľkoobchode s elektroinštalačným materiálom

VEREX ŽILINA, a.s.

Miesto práce
Martina Rázusa 13A, 010 01 Žilina
Termín nástupu
07.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od rozpätia 1000,- - 1200,- €/ mesiac, hneď po zaškolení. Výška platu závislá od technických zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pri odbyte elektroinštalačného materiálu vo veľkoobchode.
Prijímanie a zakladanie objednávok prijatých elektronickou poštou i osobne, ich spracovávanie v systéme, komunikácia so zákazníkmi, avizovanie dodávok zákazníkom vrátane kompletizácie a odosielania príslušných dokumentov, zabezpečenie včasného vyskladnenia, koordinácia expedície.

Práca v stabilnej a dynamicky rastúcej spoločnosti, benefity odvíjajúce sa od výkonu, príp. odbornej praxe, "sick day",...

Žiadosť o danú pozíciu s profesným životopisom zasielajte na e-mailovú adresu.
Kandidátov, ktorí nás zaujmú, pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.1.2019 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, uprednostníme elektrotechn. vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti a pokročilá zručnosť s prácou s PC
Všeobecný technicko-ekonomický prehľad.
Zodpovednosť, samostatnosť, poriadkumilovnosť, flexibilita...
Ochota vzdelávať sa a odhodlanie presadiť sa v konkurencii
Dobré komunikačné schopnosti
Aktívny prístup k práci

Veľkoobchod s elektroinštalačným materiálom

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VEREX Žilina, a.s.
M.Rázusa č.13A
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Beňuch
E-mail: poslať životopis
ID: 3552438   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od rozpätia 1000,- - 1200,- €/ mesiac, hneď po zaškolení. Výška platu závislá od technických zručností