Referent nákupu - spracovanie cenníkov

VEREX - ELTO, a. s.

Miesto práce
Priemyselná 22, Liptovský Mikuláš
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacUvedený plat sa skladá zo základnej mzdy a prémie na základe preukázaných vedomostí a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme referenta nákupu, ktorého hlavnou úlohou bude vyhodnocovanie ponúk a cenníkov dodávateľov s cieľom podporiť efektivitu nákupu.

Náplň práce, právomoci:
▪ práca s cenníkmi, porovnávanie cien, nastavovanie parametrov v IS
▪ nastavenie a správa šablón cien
▪ analýza zásoby tovarov na sklade a nastavenie signálnych hladín pre objednávanie tovaru
▪ evidencia a vyhodnotenie predajných akcií
▪ spracovanie ponúk od dodávateľov, podpora nákupu, report pre dodávateľov

Zodpovednosti:
▪ komplexná zodpovednosť za spracovanie, analýzu a interpretáciu dát
▪ spracovanie interných ako aj externých trhových dát
▪ vyhodnotenie dát v spolupráci s vedúcim úseku a obchodným riaditeľom
▪ práca s interným informačným systémom a MS Excel

▪ práca na hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
▪ jednozmenná prevádzka pondelok - piatok, od 07:00 hod do 15:30 hod
▪ voľné víkendy a sviatky
▪ príspevok do III. piliera DDS
▪ zaujímavá pozícia v stabilnej spoločnosti
▪ priestor na sebarealizáciu
▪ notebook
▪ mobilný telefón, mobilný internet
▪ stravné lístky v hodnote 5,85 €
▪ zimná celofiremná dovolenka
▪ možnosť využiť permanentku do aquaparku Tatralandia a Bešeňová + Liptov Aréna
▪ rekreačné preukazy po 2 rokoch

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, prosíme Vás o zaslanie Vášho štrukturovaného životopisu na mailovú adresu: zamestnanie_lm@verexelto.sk s predmetom správy: "Referent nákupu - spracovanie cenníkov".

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor s vedením spoločnosti.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/13 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

▪ analytické myslenie
▪ samostatnosť pri riešení úloh
▪ sebaistota, spoľahlivosť
▪ iniciatívnosť a cieľavedomosť

▪ znalosť vo funkcii v exceli (textové, vyhľadávacie, logické , funkcie dátumu a času)
▪ odstránenie duplicít
▪ automaticky filter, zoradenie údajov
▪ pokročilé formátovanie buniek, podmienené formátovanie
▪ využívanie nástrojov Nájsť a Nahradiť
▪ medzisúčty
▪ kontingenčné tabuľky

Spoločnosť VEREX-ELTO, a.s. je obchodná spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 1993 a zaoberá sa predajom a poskytovaním služieb v oblasti predaja elektroinštalačného tovaru, káblov a svietidiel, vrátane odborného poradenstva.

S obratom v skupine 62 mil EUR a tímom cca 205 zamestnancov pôsobiacich na 15 pobočkách po celom Slovensku, patrí Skupina VEREX-ELTO medzi popredných hráčov na trhu s elektroinštalačným tovarom, káblami a svietidlami.

Príď medzi nás a zvyšuj s nami kvalitu, ktorú chceme prinášať našim zákazníkom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4856260  Dátum zverejnenia: 18.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac