Skladník BA

VEREX - ELTO, a. s.

Miesto práce
Elektrárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacplat od 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ príjem, výdaj a kontrola tovaru
▪ manipulácia s tovarom
▪ obsluhovanie vysokozdvižných vozíkov (preukaz VZV výhodou)
▪ komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a s internými oddeleniami spoločnosti
▪ spolupráca pri inventúre skladových zásob

▪ práca na hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
▪ jednozmenná prevádzka Pondelok - Piatok od 7.00 hod do 15.30 hod.
▪ voľné víkendy a sviatky
▪ príspevok do III. piliera DDS
▪ stravné lístky v hodnote 4,80 €
▪ pracovné oblečenie a obuv
▪ zimná celofiremná dovolenka
▪ možnosť využiť permanentku do aquaparku Tatralandia a Bešeňová + Liptov Aréna
▪ rekreačné preukazy

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, prosíme o zaslanie Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected] s predmetom správy: Skladník

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor s vedením spoločnosti.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Zákona č. 122/13 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ preukaz na prácu s VZV výhodou
▪ znalosť elektroinštalačného materiálu výhodou
▪ flexibilnosť a manuálna zručnosť
▪ samostatnosť a zodpovednosť

Spoločnosť VEREX-ELTO, a.s. je obchodná spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 1993 a zaoberá sa predajom a poskytovaním služieb v oblasti predaja elektroinštalačného tovaru, káblov a svietidiel, vrátane odborného poradenstva.

S obratom v skupine 62 mil EUR a tímom cca 205 zamestnancov pôsobiacich na 15 pobočkách po celom Slovensku, patrí Skupina VEREX-ELTO medzi popredných hráčov na trhu s elektroinštalačným tovarom, káblami a svietidlami.

Príď medzi nás a zvyšuj s nami kvalitu, ktorú chceme prinášať našim zákazníkom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4348692  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac