Stavbyvedúci

Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o.

Miesto práce
Stará Ľubovňa
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacodmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
- zabezpečenie plynulého postupu výstavby podľa schválenej projektovej dokumnetácie
- koordinácia subdodávateľov, riadenie vlastných zamestnancov,
- zabezpečenie odstránenia kolaudačných vád a nedorobkov v stanovenom termíne,
- zabezpečenie vedenia stavebného denníka
- zabezpečenie uplatnenia aktuálnych technických noriem, dodržiavania technologických postupov prác a kontroly kvality práce,
-kontrola stavebných prác
- zodpovednosť za ekonomické výsledky stavieb,
- dodržiavanie BOZP, OOPP, OŽP

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné alebo technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

oprávnenie na výkon činnosti stavbyvedúceho

Spoločnosť vykonáva svoju obchodnú činnosť najmä v nasledovných oblastiach:
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- údržba miestnych komunikácií a chodníkov
- čistenie verejných priestranstiev
- správa a prevádzkovanie parkoviska
- starostlivosť o zeleň
- rekonštrukcia a údržba nebytových priestorov
- uskutočňovanie verejného obstarávania
- dokončovacie práce pri realizácii exteriérov a interiérov
ID: 4782076  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac