Knihovník - projektový manažér

Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach

Miesto práce
Hlavná 48, Košice
Termín nástupu
2.9.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 022 EUR/mesiacPlat bude určený v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a v súlade s Nariadením vlády SR č. 354/2018 Z. z., ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činnosti pre výkon práce vo verejnom záujme: od 1022 do 1226 EUR mesačne (brutto) - podľa odpracovaných rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-  samostatná práca pri návrhu, spracovaní a manažovaní projektov zameraných na rozvoj VKJB,

- cielené vyhľadávanie mimorozpočtových (grantových) finančných prostriedkov na realizáciu     projektov,

- v intenciách strategických zámerov VKJB nadväzovanie a rozvíjanie kontaktov s inými     kultúrnymi a partnerskými organizáciami,

- príprava a realizácia projektov a aktivít na podporu neformálneho vzdelávania dospelých,

- aktívna realizácia marketingových a PR aktivít organizácie, príprava mediálnych aktivít,     tlačových správ, kampaní a podujatí zameraných na propagáciu organizácie vo vzťahu     k verejnosti, aj v online prostredí a na sociálnych sieťach využívaných knižnicou,

- tvorivé riešenie koncepcií a zámerov pri realizácii kultúrnych, vzdelávacích a osvetových   činností vo vzťahu k používateľom knižnice, širokej verejnosti, interným potrebám organizácie, aj  s regionálnym a nadregionálnym dosahom,

- participácia na tvorbe a realizácii kultúrnych a vzdelávacích podujatí realizovaných   pracoviskami  VKJB (centrálna požičovňa, pobočky).

- 5 dní dovolenky naviac voči ZP

- príspevok do DSS III.pilier

- stabilné pracovné prostredie

Žiadosti o prijatie do zamestnania so životopisom môžete posielať poštou na adresu: Hlavná 48, 04001 Košice, alebo e-mailom na adresu vkjb@vkjb.sk do 30.6.2024
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú kvalifikačné predpoklady, kritériá a požiadavky v súvislosti s obsadzovaným voľným pracovným miestom.

Požadované doklady:
• Žiadosť o prijatie do zamestnania
• Profesijný životopis
• Zoznam projektov, ktoré uchádzač realizoval alebo sa na nich aktívne podieľal
• Kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní
• Súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Grafika - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, schopnosť aktívne riešiť problémy a zvládať záťažové situácie, zdravotná spôsobilosť, bezúhonnosť.

Minimálne 2 roky praxe v oblasti tvorby a manažovania projektov.

Verejná knižnica J. Bocatia v Košiciach je kultúrna, informačná a vzdelávacia inštitúcia, ktorá získava, spracúva, uchováva, ochraňuje a sprístupňuje knižničný fond. Knižnica poskytuje knižnično-informačné služby, napomáha uspokojovaniu kultúrnych, informačných, vedeckovýskumných a vzdelávacích potrieb, podporuje celoživotné vzdelávanie a duchovný rozvoj.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4842091  Dátum zverejnenia: 29.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 022 EUR/mesiac