SW konzultant Nitra

Verejná informačná služba, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
10.12.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VIETE POMÁHAŤ NA Hot Line? BAVÍ VÁS CESTOVAŤ?
BAVÍ VÁS SOFTWARE A STE MANUÁLNE ZRUČNÝ/Á?
CHCETE S NAMI INOVOVAŤ SYSTÉMY V ŠKOLSKOM STRAVOVANÍ?

Verejná informačná služba, spol. s r.o. - ponúkame stravovacie, dochádzkové a prístupové systémy, ekonomický a ďalší software, identifikačné karty a čipy. Vyvíjame nástroje a pomôcky, ktoré pomáhajú dobre, bezpečne a účelne riadiť stravovacie prevádzky. Hľadáme výkonného kolegu/kolegyňu na pracovnú pozíciu:

KONZULTANT pre software pre školské stravovacie systémy – Nitra a okolie
• Chcete viesť zákazníkov ku skutočne efektívnemu využívaniu informačných systémov?
• Viete rýchlo a efektívne nachádzať riešenia?
• Radi komunikujete s ľuďmi?
• Ste ochotní účinne pomáhať zákazníkom?
• Polovicu svojej pracovnej doby budete pracovať z domova. Máte pokojné pracovné miesto, odkiaľ môžete vybavovať telefonické dotazy zákazníkov takzvanú „horúcu linku“?
• Trúfate si na samostatnú pozíciu, kde sú požadované dobré pracovné výsledky?
Ak ste odpovedali áno, možno práve Vy budete zastupovať našu firmu v danom regióne. Budete sa starať iba o stálych zákazníkov.

VÝSLEDKOM VAŠEJ PRÁCE BUDE
• efektívne fungujúci systém v školskom stravovaní. To znamená – nainštalovaný program, oživený špeciálny hardware priamo u zákazníka, dobre preškolený a nadšený zákazník
• rýchlo a efektívne vyriešený problém u zákazníka pomocou telefonickej „horúcej linky“
• ak preukážete dostatočné schopnosti, môžete sa podieľať na vývoji softwaru

BUDETE POTREBOVAŤ
• nadšenie pre oblasť softwaru a hardwaru, schopnosť rýchlo sa vzdelávať v oblasti IT
• VP skupiny B (na začiatku vlastný automobil - preplácame cesty podľa zákona, neskôr môžete získať firemný automobil)
• práca z domova, kde je nerušené prostredie na vybavovanie „zákazníckej horúcej linky“
• znalosť maďarského jazyka je plusom

PRÁVE VY ZÍSKATE
• osobný rast v oblasti komunikácie so zákazníkom
• ak budete mať dobré pracovné výsledky, môžete sa zapojiť do vývoja softwaru
• možnosť vytvoriť si dobré vzťahy so zákazníkmi a byť pre nich odborníkom, ktorý zefektívňuje ich prácu
• samostatnú prácu, kde sám seba budete riadiť aj kontrolovať
Zaujala Vás naša ponuka? Prihláste sa do nášho personálneho systému cez následujúci odkaz https://tech.interspeedia.com/jobs/34802.50723.46915

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pôvodom česká firma orientovaná na komplexné riešenia IT v stravovacích prevádzkach spoločného stravovania.
V súčasnosti pôsobí i na slovenskom trhu prostrednictvom dcérskej spoločnosti Verejná informačná služba, spol. s r.o.
Hlásime sa ku tradícii školského stravovania v SR a ČR. Chápeme, aká je dôležitá kvalita výživy detí a mládeže pre zdravie budúcich generácií a preto chceme túto myšlienku aktívne podporovať a šíriť. Vyvíjame nástroje a pomôcky, ktoré pomáhajú bezpečne a účelne riadiť stravovacie prevádzky. Načúvame svojim zákazníkom, veríme v ich odbornosť a inšpirujeme sa ich každodennou prácou. Pomáhame im pocítiť radosť z úspechu a získať rešpekt širokej verejnosti.
Kontakt: www.visplzen.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Verejná informačná služba, spol. s r. o.
Janka Alexyho 12
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petr Vodica
Tel.: +421650822131
E-mail: poslať životopis
ID: 3549566   Dátum zverejnenia: 28.11.2018