Fakturantka

Veranda Home s.r.o.

Miesto práce
Piesková 950, 947 03 Hurbanovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Spracovanie a kontrola faktúr pre odberateľa v účtovnom programe MRP
- Administratívna činnosť súvisiaca s fakturáciou
- Riešenie reklamácií, ich príjem, evidencia a spracovanie
- Komunikácia so zákazníkom (telefonická a mailová)
- vystavovanie dobropisov a riešenie zápočtov
- kontrola vystavených faktúr
- spolupráca a príprava podkladov pre účtovníka
- spracovanie pridelenej agendy

- práca pre stabilnú spoločnosť
- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v príjemnom kolektíve
- výkon povolania je v meste Hurbanovo. Prosím, aby nás kontaktovali iba záujemci z blízkeho okolia.
- stabilné a perspektívne zamestnanie
- dynamické pracovné prostredie v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Vzhľadom na možný vysoký počet prijatých životopisov, si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

fakturácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Veranda Home s.r.o. so sídlom v Bratislave pôsobí na slovenskom trhu od roku 2017. Od svojho vzniku sa spoločnosť zameriava na výrobu a obchodovanie s darčekovými, obalovými materiálmi , darčekovými predmetmi, na celom území Slovenska a v zahraničí. Spoločnosť sa zaoberá: - výrobou obalov z plastov - výrobou tašiek z papiera - zostavovaním plastových dielcov a súčastí do finálnych produktov a iné
ID: 3371623  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1000