Obchodný zástupca / Predajca

Venezia Decori s.r.o.

Miesto práce
Šípová, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
ASAP
Od 580 EUR/mesiacProvízie z predaja v sektore, ktorý je veľmi žiadaný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu obchodného zástupcu v spoločnosti Venezia Decori v Nitre. Ide o firmu, zameranú na predaj dekoratívnych farieb a profesionálnych systémov San Marco a iných dekoratívnych produktov v sektore stavebníctva. Uprednostňujeme odvážneho uchádzača s dobrými komunikačným schopnosťami a dobrou reprezentáciou pred klientmi.
- vyhľadávanie nových klientov, odberateľov
- organizovanie stretnutí a prezentovanie produktov
- vedenie databázy klientely

- práca s mladom kolektíve
- služobný telefón, PC
- kompletný školiaci systém
- možnosť kariérneho rastu
- okrem fixnej zložky platu ponúkame zaujímavé provízne ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Znalosť talianskeho jazyka výhodou - nie podmienkou
Vodičský preukaz skupiny B výhodou - nie podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Interiérový dizajn, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zamestnanca s týmito charakteristikami:
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- odvaha kontaktovať nových klientov a komunikovať s nimi
- komunikatívnosť
- húževnatosť
- chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť Venezia Decori je showroom, ktorý je zameraný na predaj rôznych dekoratívnych úprav do interiéru ( farby San Marco, podlahy SKEMA, svietidlá z Murana, dvere Bertolotto, exteriérové zimné záhrady QUBO), exkluzívne MADE IN ITALY. Dávame si záležať na kvalite našich produktov, a rovnako aj na ich prezentácií našim klientom, ktorí sú prevažne dizajnéri, architekti, ale aj väčšie či menšie stavebné firmy.
ID: 3907468  Dátum zverejnenia: 30.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac