Hľadáme šikovného pracovníka na vysokotlakové čistenie - dajte nám vedieť, ak máte skúsenosti

Vepy Company Limited s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete obsluhovať vysokotlakové čistiacie stroje a zabezpečovať čistenie rôznych povrchov v interiéri aj exteriéri
  • Budete dodržiavať bezpečnostné predpisy a postupy pri práci s vysokotlakovými strojmi
  • Budete zodpovední za pravidelnú údržbu a čistenie strojov a zariadení
  • Pri práci budete spolupracovať s ostatnými členmi tímu a komunikovať so zákazníkmi, ak je to potrebné
  • Ak máte skúsenosti s vysokotlakovým čistením, budete sa podieľať na tvorbe nových postupov a riešení
  • Ak neviete odpovedať na otázku, budete sa snažiť získať potrebné informácie od vedúceho tímu

Typický deň na pracovnej pozícii zahŕňa obsluhu vysokotlakových strojov, čistenie rôznych povrchov a údržbu strojov a zariadení.

Pracovná doba pre túto pozíciu je zvyčajne 8 hodín denne, od pondelka do piatku.

  • Zabezpečíme ti pravidelné pracovné hodiny a stabilné zamestnanie
  • Ponúkame ti možnosť získať skúsenosti v oblasti vysokotlakového čistenia
  • Ponúkame ti konkurencieschopnú mzdu a pravidelné ohodnotenie tvojej práce
  • Zapojíš sa do tímu skúsených profesionálov a získavat budeš nové vedomosti a zručnosti
  • Máš možnosť pracovať s moderným vybavením a technológiami
  • U nás sa nebudete nudiť - každý deň bude pre teba novou výzvou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • Ovládate vysokotlakové čistenie a máte skúsenosti s jeho používaním
  • Máte základné vzdelanie v oblasti čistenia a údržby
  • Ste schopní pracovať v tíme a komunikovať s ostatnými členmi tímu
  • Máte zmysel pre detail a dokončujete prácu kvalitne
  • Ste spoľahlivý a máte flexibilný prístup k práci
  • Máte vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť sa zaoberá vysokotlakovým čistením dlažby, strechy, fasády, pomníkov, údržbou trávnika, umývaním okien, tepovaním a čistením odkvapov.

Kontakt

ID: 4814988  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.