Zvárači TIG, MIG, MAG

VEPOSTAV s.r.o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
25 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma VEPOSTAV s.r.o. hľadá pre svojho zahraničného partnera pôsobiaceho v Belgicku zváračov typu TIG, MIG, MAG. Preto ak si držiteľom niektorého z osvedčení zvárača (príp. viacerých), máš pracovné skúsenosti a chceš pracovať v zahraničí (konkrétne v Belgicku), hľadáme práve Teba.
Prácu ponúkame pre jednotlivcov, ale aj pre ucelené partie.
Jedná sa o :
- Zváranie oceľových konštrukcii,
- Spájanie kovových častí pomocou rôznych druhov zváračskej techniky a konečnú úpravu zvarov

Požiadavky:
- Odborná spôsobilosť na metódy zvárania - držiteľ osvedčenia
- Prax min. 1 rok
- Živnostenský list - jedná sa prácu na živnosť
- Pracovitosť, precíznosť, flexibilita, zodpovednosť

Ponúkame:
- 25 €/hod. Fakturácia 1x mesačne – vždy k poslednému dňu v mesiaci. Splatnosť faktúr 14 dní. V prípade potreby je po vzájomnej dohode možnosť zálohy.
- Ubytovanie zabezpečené a hradené
- Turnusy cca 3-4 týždne práca/ 1 týždeň voľno (príp. dohodou).

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email : [email protected], príp. volajte na č. tel.: 0944719661.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Sme firma pôsobiaca v stavebnom priemysle na domácom, ale i zahraničnom trhu. Realizujeme široký okruh stavieb, drobné objekty pozemných stavieb, garáže, rodinné domy, rekonštrukcie, terénne úpravy za pomoci moderných strojov, zemné a výkopové práce, inžinierske stavby, zatepľovanie...
ID: 4575571  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 25 EUR/hod.