Expert technického rozvoja pre elektroenergetiku

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
2 100 EUR/mesiacod 2 100 EUR/mesiac brutto + ročný výkonnostný bonus (finálna výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový kolega/nová kolegyňa tvorí a navrhuje so svojím oddelením stratégiu rozvoja, modernizácie a definuje prioritné úlohy pre oblasť technického rozvoja za celú skupinu Veolia Energia. Komplexne koordinuje a riadi činnosti spojené s prípravou, predkladaním a technicko-ekonomickým posudzovaním návrhov spojených s úpravami, modernizáciou, rekonštrukciou a obnovou energetických zariadení, technickou podporou obchodného rozvoja skupiny Veolia Energia.

Náplň práce:

• Spolupodieľa sa na vypracovávaní analýz, štúdií a auditov v časti elektroenergetiky
• Zodpovedá za návrh a posúdenie nových zariadení v rámci elektro-energetiky ( BESS, KGJ časť EE, Regulácia sieti – agregátor, FVE, atď. )
• Riadi proces spracovania pridelených štúdií, auditov a analýz
• Riadi spoluprácu s niektorými skupinami, ktoré pôsobia v centrále a regiónoch
• Navrhuje a garantuje technické riešenia a ich ekonomické prínosy
• Tvorí návrhy na úpravy, modernizácie a rekonštrukcie energetických zariadení
• Definuje požiadavky na realizáciu investícií
• Spolupracuje pri návrhoch a aktualizácii investičných plánov
• Spolupracuje pri tvorbe budgetu a investičných plánov (aj dlhodobých)
• Vyhodnocuje plánované a zrealizované investície
• Zabezpečuje sledovanie požadovaných reportov
• Zabezpečuje technickú podporu pri realizovaných projektoch
• Sleduje vývoj legislatívy a požiadaviek zo strany riadenia a regulácie sieti
• Sleduje vývoj a požiadavky na elektro-energetické zariadenia v rámci jednotlivých odberových sieti ( SEPS, Dis. EE )
• Spolupodieľa sa na obchodných rozvojových štúdiách a plánoch
• Spracováva kalkulácie v rozsahu výkonu svojich činností a podklady pre technicko – ekonomické výstupy oddelenia

  • ročná výkonnostná odmena (t. j. 13.plat)
  • každoročné zvyšovanie miezd na základe kolektívneho vyjednávania
  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • dni voľna naviac (v závislosti od podmienok)
  • stravné v hodnote 5,85 € za každý odpracovaný deň a aj počas dovolenky
  • MultiSport karta pre zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov
  • príspevky pri pracovných jubileách
  • príspevok na voľno časové aktivity (relax, kultúra, šport, cestovanie a pod.)
  • zľavy u našich vybraných partnerov (ubytovacie služby, obchody)

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti na danú pozíciu.

Podmienky spracúvania osobných údajov:

Informácie o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie v spoločnostiach skupiny Veolia Energia Slovensko nájdete na stránke www.vesr.sk v časti Ochrana osobných údajov https://vesr.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov.

Vaše osobné údaje bude spracúvať spoločnosť Veolia Energia Slovensko, a.s., ktorá uskutočňuje toto výberové konanie. Údaje budú poskytnuté spoločnosti skupiny Veolia Energia Slovensko, pre ktorú sa výberové konanie realizuje a ktorá bude prevádzkovateľom Vašich osobných údajov.

Vaše osobné údaje budú použité výlučne za účelom uskutočnenia výberového konania. Po uskutočnení výberového konania ich môžeme spracúvať len s Vašim výslovným súhlasom.

V prípade uplatňovania práv dotknutej osoby, čím sa rozumie najmä právo na prístup, právo na výmaz, právo na opravu, právo na prenos, právo na obmedzenie spracúvania a právo namietať proti spracovaniu údajov, alebo ak máte otázky, týkajúce sa ochrany osobných údajov, obráťte sa prosím na našu zodpovednú osobu, resp. koordinátora osobných údajov prostredníctvom nasledovných kontaktov:

e-mail: [email protected], [email protected], telefónna linka so záznamníkom: +421 48 43 27 360, korešpondenčná adresa: Veolia Energia Slovensko, a.s. do rúk: zodpovedná osoba za ochranu osobných údajov Einsteinova 21, 851 01 Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, elektro-energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• VŠ vzdelanie technického smeru
• min. 5 rokov praxe v danom odbore
• skúsenosti a predošlá prax v elektroenergetike (v oblasti návrhov)
• znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý
• znalosť legislatívy
• technické a kreatívne myslenie
• samostatnosť
• zodpovednosť
• iniciatíva
• dobré komunikačné zručnosti
• ochota učiť sa

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Drobná
E-mail: poslať životopis
ID: 4488541  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac