Prevádzkový montér vodovodov

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Vladimíra Clementisa 52, Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
720 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť v rámci vodohospodárskej divízie Veolia Slovensko
( Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s)

Náplň práce:
Vykonávanie montážnych, prevádzkových, údržbárskych a opravárenských prác na vodovodnom potrubí a vodohospodárskych objektoch, vrátane zemných prác,
odstraňovanie porúch,
výmena, demontáž vodomerov,
výkon poruchovej služby,
výkon prvotnej technickej dokumentácie pri opravách.

  • uzatvorenie pracovnej zmluvy na dobu 1 roka, v prípade osvedčenia pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • pravidelné školenia a udržiavanie odbornej spôsobilosti
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
  • týždeň dovolenky navyše

Uchádzač o zamestnanie zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania udeľuje v zmysle § 14 a 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov „Spoločnosti“ súhlas so spracúvaním jeho osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania na účely výberového konania a evidenciu v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Tento súhlas je povinný a platí až do ukončenia výberového konania.

Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu sídla spoločnosti

StVPS,a.s., Partizánska cesta 5, 974 01 Banská Bystrica alebo e-mailom na adresu: [email protected]

Právoplatnosť spracúvania osobných údajov na základe tohto súhlasu pred odvolaním súhlasu zostáva nedotknutá. Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol Spoločnosti.

Uchádzač o zamestnanie má v zmysle § 19 ods. 2 písm. b), c) a d) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nasledovné práva:

  • právo požadovať od Spoločnosti prístup k osobným údajom týkajúcim sa uchádzača o zamestnanie
  • právo na opravu osobných údajov
  • právo na vymazanie osobných údajov
  • právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov
  • právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov
  • právo na prenosnosť osobných údajov
  • právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, Slovenská republika alebo kontaktovať úrad prostredníctvom jeho webového sídla www.dataprotection.gov.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér - vodovodné zariadenia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť
spoľahlivosť
praktické myslenie

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 4411103  Dátum zverejnenia: 23.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac