Špecialista IT

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Partizánska cesta 5, 974 01 Banská Bystrica
Termín nástupu
1.2.2022
1 100 EUR/mesiac+ odmeny v závislosti od výkonu a osobných predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť Veolia Voda
( Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s)

Náplň práce:

• Administrácia Windows server 2012/2016/2019
• Administrácia pracovných staníc – hlavne Windows 10
• Active Directory, ADFS, ADCS, DNS, DHCP, RDS, správa doménových politík (GPO), MS
SQL, IIS, DC
• Administrácia DMS – znalosti v oblasti Alfresco platformy
• Správa prístupov do podnikovej siete, VPN
• Správa diskových polí
• Správa zálohovacieho prostredia Veeam
• spolupráca pri rozvoji a tvorbe funkčného IT dizajnu a procesnej IT (PIT) architektúry a infraštruktúry LAN/WAN, IT kritickej infraštruktúry, havarijného plánovania a obnovy činnosti informačných technológií
• tvorba a udržiavanie prevádzkovej dokumentácie, návodov, pracovných a inštalačných postupov k spravovaným aplikáciám
• základná administrácia a aplikačná podpora užívateľov v rámci portfólia prevádzkových aplikácií (Previs, Labsys a i.)
• spolupráca pri výkone preventívnej činnosti a budovania povedomia v oblasti informačnej bezpečnosti
• základný projektový manažment v oblasti IT – participácia na interných projektoch

• uzatvorenie pracovnej zmluvy na dobu určitú 1 rok /po tejto dobe prehodnotenie, možné zamestnať na dobu neurčitú/
• sociálne benefity
• príspevok na stravovanie nad zákonom ustanovenú hranicu

Uchádzač o zamestnanie zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania udeľuje v zmysle § 14 a 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov „Spoločnosti“ súhlas so spracúvaním jeho osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania na účely výberového konania a evidenciu v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Tento súhlas je povinný a platí až do ukončenia výberového konania.

Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu sídla spoločnosti

StVPS,a.s., Partizánska cesta 5, 974 01 Banská Bystrica alebo e-mailom na adresu: [email protected]

Právoplatnosť spracúvania osobných údajov na základe tohto súhlasu pred odvolaním súhlasu zostáva nedotknutá. Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol Spoločnosti.

Uchádzač o zamestnanie má v zmysle § 19 ods. 2 písm. b), c) a d) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nasledovné práva:

  • právo požadovať od Spoločnosti prístup k osobným údajom týkajúcim sa uchádzača o zamestnanie
  • právo na opravu osobných údajov
  • právo na vymazanie osobných údajov
  • právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov
  • právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov
  • právo na prenosnosť osobných údajov
  • právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, Slovenská republika alebo kontaktovať úrad prostredníctvom jeho webového sídla www.dataprotection.gov.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, informačné a sieťové technológie, informačná bezpečnosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Informačná bezpečnosť (ISO 27001) - Základy
Hardening policy - Základy
Azure / O365 - Základy
VMware - Základy
Zabbix - Základy
DLP - Základy
Linux - Základy
SIEM, EDR, AV - Základy
RIS, SCADA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• komunikačné schopnosti
• organizačné schopnosti
• zodpovednosť
• precíznosť
• samostatnosť
• vnímanie súvislostí
• analytické a koncepčné myslenie

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 4211896  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac