Elektrikár - údržbár

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacvýška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta + ročný výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu správy administratívnej budovy v Bratislave hľadáme samostatného technika - elektrikára, spoľahlivého člena tímu, s ktorým dokážeme poskytovať profesionálne a flexibilné technické služby pri prevádzke administratívnej budovy. Ponúkame prácu na IBA NA RANNÉ ZMENY. Víkendy majú naši elektrikári-údržbári VOĽNÉ.

Náš budúci kolega bude:
• zodpovedať za drobné údržbárske práce na budove a na technických zariadeniach budovy
• vykonávať kontroly a identifikáciu prípadných porúch zriadení prípadne ich odstránenie
• realizovať drobnú prevádzkovú údržbu
• vykonávať kontroly zariadení
• spolupracovať so servisnými partnermi pri vykonávaní servisu a revízií
• podľa potreby bude tiež obsluhovať technické zariadenia, ich riadiace systémy a zabezpečovať pasívnu pohotovosť pre prípad poruchy

  • práca v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej nadnárodnej spoločnosti
  • ročná výkonnostná odmena (t.j. 13.plat)
  • každoročné zvyšovanie miezd na základe kolektívneho vyjednávania
  • 2 dni voľna navyše
  • doplnkové dôchodkové poistenie - príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
  • bonus za odporučenie nového zamestnanca od výšky 200€
  • vzdelávanie a rozvoj zamestnanca
  • príspevky pri životných jubileách
  • MultiSport karta pre zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia Energia na Slovensku.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Žiadosti a osobné údaje neúspešných kandidátov budú zlikvidované v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

  • min §22 a vyšší v zmysle vyhlášky 508/2009

Náš nový člen tímu by mal byť:
  • samostatný pri údržbárskej práci
  • technicky mysliaci
  • spoľahlivý
  • flexibilný
  • príjemne komunikujúci s klientmi

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Juhásová
Tel.: +421915849971
E-mail: poslať životopis
ID: 4189471  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac