Vedúci prevádzky CZT

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.09.2021
1 000 EUR/mesiac- fixná + variabilná zložka mzdy, ďalšie finančné benefity podľa platného interného mzdového predpisu zamestnávateľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za:
  • činnosti súvisiace s výrobou CZT,
  • riadenie a koordináciu činnosti výroby vo zverených prevádzkach
  • operatívne riešenie nedostatkov, porúch TEZ
  • plnenie ukazovateľov plánu,
  • optimálne využívanie výrobných zariadení spoločnosti,
  • technický stav výrobných zariadení, za jeho udržiavanie, bezporuchovú a spoľahlivú prevádzku,
  • včasné odstránenie nahlásených porúch zariadení,
  • spracovanie plánov údržby, investícií, revízií, odborných prehliadok a ich realizáciu,
  • usmernenie zmenových pracovníkov prevádzky k správnemu prevádzkovaniu TEZ

  • flexibilná pracovná doba
  • ročná výkonnostná prémia riadená interným mzdovým predpisom
  • možnosť kariérneho a osobnostného rastu
  • odborné a firemné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • technické myslenie a schopnosť analýzy, praktické a teoretické myslenie
  • schopnosť prijať zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť
  • rozhodnosť a odolnosť voči stresu
  • organizačné a riadiace schopnosti
  • schopnosť pracovať v tíme

  • odborná znalosť v tepelnej energetike
  • znalosť z oblasti ochrany životného prostredia

  • vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič
  • kuričský preukaz IV., V. triedy - výhoda
  • elektro osvedčenie §22, §23 - výhoda
  • obsluha kotlov - výhoda
  • technické zameranie
  • bezúhonnosť

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 4133406  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac