Technik - údržbár

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacvýška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta + ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za kontrolu zariadení a budov
• Dáva návrhy na technické zlepšenia
• Zodpovedá za kvalitnú a rýchlu opravu a údržbu
• Spolupracuje s prevádzkou a dáva návrhy na zlepšenie
• Spolupodieľa sa na rozvoji systému pre údržbu
• Upozorňuje na poruchy a kritické stavy budov a zariadení
• Zodpovedá za bezpečné prevádzkovanie a obsluhu zariadení (čistička odpadových vôd, neutralizačná stanica, čerpadlá, nádrže, dávkovacie čerpadlá, kalolis, vonkajšie rozvody vody, kanalizácia, dažďová voda, prečerpávacie stanice...)
• Zodpovedá za čistenie, prácu s chemickými látkami, operatívne odstraňovanie porúch na zmene
• Udržiava čistotu a poriadok na pracovisku
• Vykonáva preventívnu a korektívnu údržby zariadení charakteru mechanické a strojné zariadenia, potrubia, nádrže
• Vykonáva pravidelné preventívne kontroly zariadení podľa stanovených rozpisov a termínov
• Spolupracuje s externými pracovníkmi, ktorý vykonávajú servis na našich zariadeniach

  • práca v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej nadnárodnej spoločnosti
  • ročná výkonnostná odmena
  • doplnkové dôchodkové poistenie - príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
  • bonus za odporučenie nového zamestnanca od výšky 200€
  • vzdelávanie a rozvoj zamestnanca
  • príspevky pri životných jubileách
  • MultiSport karta pre zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia Energia na Slovensku.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Žiadosti a osobné údaje neúspešných kandidátov budú zlikvidované v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke zameranie, technické alebo chemické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Výhodou, nie však podmienkou je:
  • preukaz lešenára
  • preukaz na obsluhu pohyblivej plošiny a VZV
  • preukaz viazača bremien
  • vodičský preukaz
  • základné znalosti BOZP
  • preukaz obsluhy tlakových nádob

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Juhásová
Tel.: +421915849971
E-mail: poslať životopis
ID: 4080493  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac