Strojník TEZ (kurič) - práca na dohodu v meste Moldava nad Bodvou - 10hodín/týždenne

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Moldava nad Bodvou
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
280 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uprednostníme kandidátov s bydliskom v mieste výkonu práce = Moldava nad Bodvou a s platným kuričským preukazom.

Pracovná náplň :
• vykonáva obsluhu tepelno-energetických zariadení kotolne a dohľad nad rozvodmi,
• zabezpečuje vedenie prevádzkovej evidencie na kotolni,
• sleduje a vykonáva opatrenia proti neoprávneným odberom tepla a TÚV,
• pracuje na základe technickej dokumentácie a návodov na obsluhu a údržbu zariadení,
• vykonáva kvalifikované práce na energetických a zariadeniach spojených s ich udržovaním v zodpovedajúcom technickom stave a výkonnosti,
• sleduje technický stav technologických zariadení, zabezpečuje bezporuchový chod zverených technologických zariadení a objektov,
• udržiava, kontroluje a nastavuje výrobné zariadenia a prístroje, oznamuje a odstraňuje drobné závady,
• lokalizuje a diagnostikuje mechanické chyby na zariadeniach vyžadujúcich mechanické zásahy,
• spolupracuje pri ich preventívnej a operatívnej údržbe a kontrole,

V prípade záujmu o inzerovanú pracovnú pozíciu zašlite na nižšie uvedenú e-mailovú adresu:

- životopis s prehľadom odbornej praxe
- kópiu kuričského preukazu (ideálne KP V. triedy - kvapalinové kotly na plynné palivo )

Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem.

Všetky žiadosti a životopisy budú zaradené do našej databázy uchádzačov. Kontaktovať budeme iba vyhovujúcich kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

- prax na pozíciii kurič/ údržbár / strojník
- platné kuričské oprávnenie je výhodou
- skúsenosti s prácou v oblasti tepelnej energetiky výhodou
- manuálna a technická zručnosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup k riešeniu úloh

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Veolia Energia Východné Slovensko, a. s.
Moldavska cesta 8/A
04011 Kosice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nadežda Szepesiova
Tel.: +421903421638
E-mail: poslať životopis
ID: 3942950  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 280 EUR/mesiac