Reagujte bez životopisu

Odpočtár - DoBPŠ

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2021
200 EUR/mesiacVýpočet odmeny za vykonanú prácu sa vykonáva v závislosti na výkaze počtu a type meračov podľa platného cenníka odpočtov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • odpočty údajov z pomerových meračov tepla v čase, mieste a podľa rozvrhu stanoveného zamestnávateľom (odpočty tepla v bytoch)
  • triedenie dokumentov a iné práce podľa pokynov nadriadeného

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov oslovíme a pozveme na krátky pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

  • komunikatívnosť,
  • presnosť

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3837903  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 200 EUR/mesiac