1 000 EUR

Špecialista ľudských zdrojov - zastupovanie počas MD / RD (1 rok)

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Moldavská cesta, Košice
Termín nástupu
01.11.2019
Celková mzda (brutto)
1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nábor a výber zamestnancov pre zverený región (Prešovský a Košický kraj)
- adaptácia novoprijatých zamestnancov s úzkej spolupráci s vedúcimi pracovníkmi
- príprava pracovno-právnych dokumentov
- spracovanie dochádzky v dochádzkovom systéme, výpočet nároku stravných lístkov
- evidencia dochádzky zamestnancov pracujúcich na dohodu
- spolupráca so mzdovým oddelením
- poradenstvo v otázkach personálnej a pracovno-právne problematiky
- príprava, plánovanie a správa mzdových nákladov
- plánovanie, realizácia a evidencia školení pre zamestnancov podľa potrieb prevádzky
- plánovanie, realizácia a evidencia lekárskych prehliadok v spolupráci s pracovnou zdravotnou službou
- zodpovednosť za priebeh duálneho vzdelávania od 01/2020 (nový projekt)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

- flexibilný pracovný čas
- dva dni voľna naviac
- stravné lístky aj počas dovolenky
- ročná výkonnostná prémia
- príspevok na DDS

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Veolia Energia Slovensko a.s.
Einsteinova 25
851 01 Bratislava
ID: 3759631   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000