Operátor skladu (biomasa)

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s drevnou biomasou - kolesový nakladač
- obsluha skladu
- zadeľovanie biomasy podľa sortimentov
- preberanie a vystavovanie dodacích listov
- odoberanie vzoriek dovezenej biomasy
- kontrola kvality dodávky (vizuálna a podľa potreby rýchla kontrola vlhkosti,
frakcia, cudzorodé látky, druh dreviny)
- reklamácia biomasy – v prípade nevyhovujúcej kvality dodávky
- práca s PC - základy
- obsluha - kolesový nakladač
- obsluha - motorová píla
- Pracovná doba: pracovné dni od 6.00 - 14.30h

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine VEOLIA ENERGIA.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 15 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- spôsobilosť na obsluhu nakladača - výhodou
- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, snaha učiť sa niečo nové, práca v kolektíve
- VP skupiny C - výhodou
- možnosť zabezpečenia spôsobilosti na prácu s hydraulickou rukou

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.

Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Einsteinova 25
851 01 Bratislava
ID: 3329901   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou