Kontrolór TEZ

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné úlohy a hlavné zodpovednosti:
  • kontrola chodu domových kotolní a výmenníkových staníc v Bratislave
  • zápis prevádzkových stavov domových kotolní a výmenníkových staníc
  • práca počas víkendov (sobota/nedeľa) max. 5-6 hodín denne
  • k výkonu práce je k dispozícii služobný automobil

Iné výhody

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Ponúkaný plat (brutto)

zaujímavá hodinová sadzba

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - stavebná fakulta, TZB

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

spoľahlivý, samostatný, zodpovedný, flexibilný
dobré komunikačné schopnosti

Podmienka:
VP skupina B

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.

Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou SLOVEO a.s..,. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Adresa spoločnosti

Veolia Energia Slovensko a.s.
Einsteinova 25
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Jašková
E-mail: poslať životopis

ID: 3237821   Dátum zverejnenia: 9.11.2017