IT servisný technik / Špecialista dátovych prenosov

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Einsteinova 25, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá komplexne za bezpečnosť a spoľahlivosť prenosov dát (3G, LTE, Internet, Ethernet) z OST a kotolní do monitorovacích koncových SCADA systémov,
  • Zodpovedá za aktualizáciu, bezpečnosť a spoľahlivosť prenosov údajov z meračov prevádzkových médií,
  • Zabezpečuje koordináciu a spoluprácu s ostatnými oddeleniami C-bau pri riešení závad spojených s prenosom dát,
  • Vykonáva opravy a nastavenia komunikačných prvkov,
  • Vykonáva preventívne činnosti určené na zabezpečenie bezproblémového chodu, bezpečnosti a spoľahlivosti všetkých prenosov dát,
  • Predkladá návrhy riešení na zvyšovanie spoľahlivosti a efektivity prenosov dát,
  • Spolupracuje s IT oddelením pri riešení servisných udalostí, zvyšovaní efektivity prenosu dát a zvyšovaní spoľahlivosti kvality prenosu,
  • Vykonáva administratívne činnosti spojené s vykazovaním zverených úloh.

Ročná výkonnostná prémia
2 dni dovolenky navyše
sociálny fond
ďalšie benefity platné podľa Kolektívnej zmluvy

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia Energia.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 15 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, Elektronické, Mechatronické, Informačné technológie

Vodičský preukaz

B

  • Osvedčenie EZ §21 vyhlášky 508/2009
  • Znalosti IT technológií, prenosu dát
  • Skúsenosti zo sieťovými prvkami a administráciou siete LAN/WAN
  • Obrovskou výhodou - prax ako IT servisný technik aspoň 2 roky
  • Znalosť prostredia Linux
  • Skúsenosti s regulačnými systémami Honeywell Excel, -
  • Siemens Desigo
  • Osvedčenie EZ §22 a viac

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 3187701  Dátum zverejnenia: 17.10.2017