Manažér realizácie investícií

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Slovensko, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti:
  • Podieľa sa na príprave a plánovaní obchodných prípadov spoločnosti s dopadom na investície;
  • Riadi, kontroluje, preberá a vyhodnocuje realizáciu pridelených obchodných investičných akcií zo strany dodávateľa v súlade s projektovou dokumentáciou a zmluvnými podmienkami;
  • Úzko spolupracuje s pilotom obchodného prípadu, útvarom starostlivosti o zákazníka a zástupcami prevádzky pri preberaní obchodného prípadu do realizácie a odovzdaní diela do prevádzky;
  • Zodpovedá za dodržanie kvality, rozsahu, nákladov a harmonogramu prác na pridelenej investičnej akcii;
  • Zabezpečuje povolenia a vyjadrenia potrebné v rámci pridelených investičných akcií;
  • Vykonáva technický dozor na stavenisku v rámci pridelených investičných akcií, kontroluje, preberá a vyhodnocuje plnenie výkonov v rámci pravidelných kontrolných dní a úradných skúšok;
  • Priebežne eviduje nedostatky - závady v stavebnom denníku a kontroluje ich odstránenie;
  • Vecne odsúhlasuje došlé faktúry súvisiace s investičnými akciami;
  • Zabezpečuje podklady pre zaraďovanie investícií do majetku;
  • Pri výkone práce spolupracuje s pilotom obchodného prípadu, s garantom technického riešenia, s právnikom, technikmi oblasti a špecialistom obnovy;
  • Participuje pri výbere a hodnotení dodávateľov, negociácii konkrétnych dodávok materiálu, tovarov, služieb a prác na zverenej obchodnej investícii;
  • Navrhuje technickú časť zmluvných podmienok vo vzťahu ku dodávateľom a ku klientovi;
  • Predkladá žiadanky a objednávky na nákup materiálu, tovarov, služieb a prác;
  • Sleduje, vyhodnocuje a predkladá plnenie rozpočtu za pridelené investičné akcie, zdôvodňuje odchýlky.

ročný výkonnostný bonus
dva dni dovolenky navyše
príspevky zo sociálneho fondu
výhody podľa platnej KZ

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia Energia na Slovensku.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Žiadosti a osobné údaje neúspešných kandidátov budú zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Prehľad v oblasti energetiky, teplárenstva a TZB
  • Skúsenosti v oblasti projektového manažmentu
  • Skúsenosti z vedenia stavieb (min. 3 roky)
  • Skúsenosti s ekonomikou, zmluvnými záväzkovými vzťahmi a verejným obstarávaním
  • Prehľad o zákonoch a iných legislatívnych predpisov v energetike.
  • Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon činnosti stavbyvedúci/ stavebný dozor - výhodou
  • Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v energetike - výhodou
  • Samostatnosť, zodpovednosť;
  • Inovatívny prístup;
  • Proklientská orientácia;
  • Orientácia na výsledok, drive;
  • Skúsenosť s koordináciou rozsiahlych projektov;
  • Odborné znalosti v oblasti TZB (najmä vykurovanie);
  • Profesionálne vystupovanie;
  • Znalosť práce s počítačom na dobrej úrovni.

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 2535828  Dátum zverejnenia: 15.1.2018