Strojník TEZ (Ref. č.: 3/2018)

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
640 € + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZODPOVEDÁ:
- za bezpečný a hospodárny chod tepelných zdrojov a ich príslušenstva, pridelených technologických zariadení,
- riadi prevádzku parných kotlov a kogeneračnej jednotky s prislúchajúcimi zariadeniami v zmysle prevádzkových predpisov a príslušných STN
ZABEZPEČUJE:
- výstupné parametre vyrábaných médií podľa aktuálnych požiadaviek,
- podľa potreby prevádzku, odstavenie, nábeh a zaistenie do opravy technologických zariadení na svojom pracovisku,
- obsluhu zauhľovacieho zariadenia pre prísun paliva do príslušných zásobníkov

- ročná výkonnostná prémia;
- 2 dni dovolenky nad rámec ZP;
- stravné aj počas dovolenky;
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti;
- sociálny program a ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- kuričský preukaz V. a VI. triedy výhodou;
- preukaz obsluhy regulačných staníc plynu, obsluhy rozvodov plynu, obsluhy spalovacích pecí, obsluhy tlakových nádob výhodou;
- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.

Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Einsteinova 25
851 01 Bratislava
ID: 2472507   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   640 € + variabilná zložka mzdy