Obchodník pre prenosné planetárium Košice, práca z domu

VeniaSol s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
25.8.2021
600 EUR/mesiacPriemerný mesačný zárobok obchodníka sa v podľa jeho aktivity pohybuje v rozmedzí 600-1100€, pričom horný strop nie je obmedzený.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prenosné planetárium hľadá do svojho tímu obchodníka z Košíc a okolia. Hlavnou náplňou práce je aktívna telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi - školami, firmami, mestami a obcami. Vytváranie nových objednávok, starostlivosť o stálych zákazníkov, vyhľadávanie nových. Aktívna tvorba nových objednávok, práca s počítačom - tabuľkami a kalendárom.

Skrátený pracovný čas - denne od 8:00 do približne 13:30. Väčšina pracovných dní obchodníka sa bude odohrávať v tomto pracovnom čase, no občasne môže participovať i na návšteve školy. Práca je vykonávaná z domu (home office) - s občasnými konzultáciami v Košiciach. Výhodou je motivačne nastavená mzda, ktorej zložka je vyrátaná % z objednávok a nemá horný platový strop. Výsledná suma závisí od šikovnosti obchodníka.

Všetky jednoduché podklady k výkonu práce dostane obchodník pred nástupom na pracovnú pozíciu. Dôležité je však jeho vystupovanie - komunikatívnosť, pozitívna nálada, serióznosť, cieľavedomosť. Životopisy prosím zasielajte do polovice augusta, kedy budú prebiehať výberové konania. Termín nástupu do práce (úvodne zaškolenie) je plánovaný na 25.8.2021 - uchádzači s neskoršou dobou nástupu žiaľ nebudú môcť byť prijatí. Životopisy spolu s motivačným listom posielajte prosím výhradne mailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - email, zapisovanie údajov - Pokročilý
Práca s telefónom, komunikácia - Základy

Milé a prívetivé vystupovanie, príjemný, ochotný prejav, komunikatívnosť, serióznosť, ochota pracovať na našom vzdelávacom projekte pre školy.

Naša spoločnosť prevádzkuje prenosné planetárium od roku 2016, a tak už mnohým žiakom, či divákom predstavila "hviezdne divadlo" priamo v ich škole, či na inej akcii. Momentálne pôsobíme takmer na celom Slovensku. Programy si vytvárame vo vlastnej réžii, a tak dokážeme divákom priniesť zakaždým nezvyčajný zážitok z oblasti astronómie, či prírodných vied. Pozrite si nás na našej stránke www.astroshow.sk a staňte sa súčasťou tejto zaujímavej, netradičnej, zábavno-vzdelávacej myšlienky. Tešíme sa na Vás.
ID: 4125373  Dátum zverejnenia: 19.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac