Lektor, školiteľ, animátor voľného času

VeniaSol s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
September 2021
1 000 EUR/mesiacPriemerný mesačný zárobok lektora pre západné Slovensko sa v čistom spolu s flexibilnou zložkou pohybuje v rozmedzí 700-1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prenosné Planetárium hľadá do svojho tímu nového lektora pre Bratislavu a západné Slovensko. Náplňou práce je každodenné navštevovanie základných, stredných i materských škôl, či iných organizácií. Návšteva školy obnáša dopravu, jednoduchú technickú prípravu prenosného planetária v danej škole, stručný výklad, privítanie divákov, komunikácia s deťmi a pedagogickým zborom. Pustenie vopred dohodnutého a pripraveného programu, občasné vstupy do programu. Rezervácia termínov a komunikácia so školami nie je v náplni práce lektora.

Skrátený pracovný čas - podľa vopred dohodnutých termínov. Jednotlivé premietania závisia od typu školy a počtu žiakov, spravidla so začiatkom okolo 8:00 a koncom zväčša najneskôr do 13:30. Priemerne však iba 3 hodiny denne. Platová zložka je vyrátaná nie len podľa hodín, ale aj cesty, počtu žiakov a % z objednávok.

Lektor vopred nemusí disponovať znalosťami z astronómie. Všetky jednoduché podklady k výkonu práce dostane pred nástupom na pracovnú pozíciu. Dôležité je však jeho vystupovanie - komunikatívnosť, pozitívna nálada, serióznosť, dochvíľnosť. Životopisy prosím zasielajte do konca augusta, kedy budú prebiehať výberové konania. Termín nástupu do práce (úvodne zaškolenie) je začiatok septembra - uchádzači s neskoršou dobou nástupu žiaľ nebudú môcť byť prijatí. Životopisy spolu s motivačným listom posielajte prosím výhradne mailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Obsluha osobného počítača a projektora - Základy

Vodičský preukaz

B

Nutnosťou je vlastný automobil a šoférske zručnosti, nakoľko sa lektor prepravuje vlastným vozidlom v rámci škôl. Cestovné je preplatené.

Naša spoločnosť prevádzkuje prenosné planetárium od roku 2016, a tak už mnohým žiakom, či divákom predstavila "hviezdne divadlo" priamo v ich škole, či na inej akcii. Momentálne pôsobíme takmer na celom Slovensku. Programy si vytvárame vo vlastnej réžii, a tak dokážeme divákom priniesť zakaždým nezvyčajný zážitok z oblasti astronómie, či prírodných vied. Pozrite si nás na našej stránke www.astroshow.sk a staňte sa súčasťou tejto zaujímavej, netradičnej, zábavno-vzdelávacej myšlienky. Tešíme sa na Vás.
ID: 4125346  Dátum zverejnenia: 19.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac