Obchodník pre prenosné planetárium Košice, práca z domu

VeniaSol s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
druhá polovica augusta 2020
Od 600 EUR/mesiacmzda je rátaná % z predaja služieb, nemá preto ohraničený horný strop, nejedná sa o ohodnotenie počtom hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívna telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi - školami, eventovými agentúrami, firmami, mestami, obcami; vytváranie nových objednávok, starostlivosť o stálych zákazníkov, vyhľadávanie nových.

skrátený pracovný čas,
motivačne nastavené mzdové ohodnotenie za výkon práce,
možnosť pracovať z domu,
firemný telefón

Prosím zasielajte nám Vaše životopisy a motivačné listy na email [email protected]. Všetkým uchádzačom odpovieme v čo najkratšom čase. Uchádzači, ktorí budú spĺňať kritéria budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

milé, prívetivé vystupovanie, príjemný, ochotný prejav, komunikatívnosť

Naša spoločnosť prevádzkuje prenosné planetárium od roku 2016, a tak už mnohým žiakom, či divákom predstavila "hviezdne divadlo" priamo v ich škole, či na inej akcii. Momentálne pôsobíme takmer na celom Slovensku. Programy si vytvárame vo vlastnej réžii, a tak dokážeme divákom priniesť zakaždým nezvyčajný zážitok z oblasti astronómie, či prírodných vied. Pozrite si nás na našej stránke www.astroshow.sk a staňte sa súčasťou tejto zaujímavej, netradičnej, zábavno-vzdelávacej myšlienky. Tešíme sa na Vás.
ID: 3947768  Dátum zverejnenia: 6.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac