Obsluha nápojových automatov - Sereď, Galanta

VENDING, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
800 EUR/mesiacbrutto, podľa počtu obsluhovaných automatov a pracovného nasadenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha nápojových automatov spočíva v dopĺňaní predajných a nápojových automatov a udržiavaní automatov v čistote v pridelenom regióne.
Prácu je možné vykonávať na typ pracovného pomeru podľa Vášho záujmu a na základe dohody (trvalý pracovný pomer, kratší úväzok, dohoda o pracovnej činnosti, živnosť).

Ponúkame zaujímavé pracovné podmienky a flexibilnú pracovnú dobu na dennej báze.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu: [email protected]. Do predmetu e-mailu prosíme uvádzať: OBSLUHA GA.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Hľadáme zodpovedného, čestného, pracovitého a komunikatívneho kolegu.

ASO VENDING je slovenská rodinná firma a už viac ako 30 rokov ponúka svoje služby zákazníkom . Ako líder na trhu určujeme trendy a aktívne napĺňame ciele cirkulárnej ekonomiky. Ľudia formujú charakter našej firmy. Preto je pre nás dôležité, aby sa u nás cítili dobre a mohli sa ďalej rozvíjať. Sme hrdí nositelia ocenení " TOP BRAND".
Káva je naša vášeň.
ASO VENDING. Prinášame pohodu do života

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3965683  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac