Obchodný manažér - Bratislava (1800 Eur/mesiac)

Vende s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnych a ambicióznych ľudí, do novej pobočky Anglickej firmy v Bratislave.

Už viac ako 10 rokov si International Paintball Group udržiava status ako najväčšia svetová propagačná agentúra pre paintball. Pracuje sa hlavne v nákupných centrách v Bratislave, ale aj B2B (žiadny predaj cez telefón).

Úspešní uchádzači dostanú:
- Úplné školenie
- Príležitosť na rozvoj
- Príležitosť cestovať po svete (ak viete plynule po anglicky)
- Nadštandardné platobné ohodnotenie

Vaše prípadné obsadenie do manažérskej funkcie bude vyžadovať, aby ste pracovali samostatne, boli schopní najímať, motivovať a vzdelávať nových obchodných zástupcov, zatiaľ čo IPG vám poskytne overenú platformu a potrebné nástroje na váš úspech.

Ak hľadáte novú príležitosť s nadštandardným ohodnotením, neváhajte a kontaktujte nás.

Pozrite si ako vyzerá práca tu: www.facebook.com/ipgrecruitment

Zázemie nadnárodnej spoločnosti, zaškolenie, rýchly kariérny rast.

Kandidáti budú kontaktovaný do 24 hodín. Krátky rozhovor po telefóne a následné osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nezaujímeme sa iba o váš životopis, ale hlavne o vás. Napíšte nám, prečo si myslíte že by ste boli vhodný kandidát/ka na túto pozíciu.

Vende s.r.o. reprezentuje anglickú spoločnosť Bakewell Marketing Ltd t/a
International Paintball Group. IPG je najväčšia svetová paintballová agentúra s viac ako 115 paintballovými centrami v 7 krajinách po celom svete. Máme rozsiahle skúsenosti s propagáciou kvalitných paintballových centier , pričom máme viac ako 1 milión spokojných zákazníkov po celom svete.
ID: 3335276  Dátum zverejnenia: 6.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800