Housekeeper

Veľvyslanectvo USA

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
September 2022
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diplomat veľvyslanectva USA v Bratislave hľadá gazdinú na svoju rezidenciu.
Činnosti spojené s údržbou (správou) diplomatickej rezidencie veľvyslanectva USA, ktoré zahŕňajú upratovanie, žehlenie, pranie, čistenie nábytku, pomoc pri varení a obsluha hostí na oficiálnych recepciách.

Výhody práce na diplomatickej rezidencii:
Práca na plný pracovný úväzok – 40 hodín týždenne
Hodinova mzda 5,50 eur.
Flexibilná pracovná doba
Vianočný bonus
Príplatok na stravu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite životopis na adresu
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky:
Stredoškolské vzdelanie alebo vyššie odborné vzdelanie súvisiace s inzerovaným pracovným zameraním.
Predchádzajúce skúsenosti s prácou v hotelových zariadeniach alebo iných činnostich podobného charakteru sú výhodou.
Uchádzač musí mať príjemné vystupovanie, schopnosť pracovať samostatne a byť nekonfliktný.
Uchádzač by mal byť časovo časovo flexibilný, občasná práca cez víkendy. Uchádzač by mal ovládať základy angličtiny, aby pochopil inštrukcie a pokyny.
Komunikácia s priamym nadriadeným je v anglickom jayzku.

Veľvyslanectvo USA sa nachádza v Bratislave a je jediným ZÚ USA na Slovensku. Vzniklo v roku 1993 po rozdelení Československa a vzniku samostatnej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4397675  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac