Crew (Predajca zmrzliny / Barista)

VELICE s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Príplatky za sviatky a víkendy,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Crew (Predajca zmrzliny / Barista):
tvojou úlohou bude komunikovať so zákazníkmi, vedieť im ponúknuť presne to čo im spraví super deň, udržiavať poriadok a zavedený systém práce v prevádzke.

(krátky/dlhý týždeň alebo možnosť dohodnúť si pracovný čas)

Príplatky za sviatky a víkendy,
Pri plnom úväzku po splnení dohodnutých podmienok možnosť plateného voľna nad rámec dovolenky počas mesiacov mimo sezóny,
Zľavy na naše produkty (zamestnanecká "benefit" karta),
Možnosť príspevku na dopravu do zamestnania,

Dôležitejšie ako roky praxe a veľké skúsenosti sú pre nás tvoja ochota pracovať a učiť sa, dobre odvedená práca a férový prístup. Všetko ostatné čo budeš potrebovať ťa naučíme.
CV s fotografiou nám zasielajte mailom.
Ďakujeme za záujem každého uchádzača.
Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, dochvíľnosť, cit pre poriadok, schopnosť organizovať si prácu, príjemné vystupovanie, nadšenie pre gastronómiu.

Zaoberáme sa výrobou a predajom zmrzliny, kávy, nápojov a zmrzlinových dezertov.

Sklenárova 32
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 4030473  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.