Technik montáží Bratislava

Vekra a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/měsíc1100 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÁ NÁPLŇ:

- zabezpečenie konečného odovzdania zákazky zákazníkovi

- kontrola vykonávania prác v súlade s predpismi

- zabezpečenie odstránenia prípadných závad a návrh riešenia

- návrh opatrení na zvýšenie kvality montáže

- zabezpečenie kapacít montážnych prác v regióne

- riadenie kvality služby v regióne

POŽADUJEME:

- SŠ stavebného / strojného zamerania výhodou, popr. vyučený v odbore stavebníctvo

- skúsenosti s otvorovými výplňami výhodou

- zmysel pre detail a kvalitu

- aktívny vodičský preukaz sk. B

- zodpovednosť, časovú flexibilitu

- vyjednávacie a komunikačné schopnosti

PONÚKAME:

- zamestnanie v stabilnej a silnej spoločnosti

- zmluva na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

- motivačné finančné ohodnotenie

MIESTO VÝKONU PRÁCE:

pôsobnosť Bratislava, Západné Slovensko

Tešíme sa na Vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
ID: 3670505  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/měsíc1100 EUR/měsíc