Obchodní zástupce stínící techniky Bratislava

Vekra a.s.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

 prodej stínící techniky značky VEKRA ve svěřeném regionu
 posílení/rozšíření pozice na trhu, profesionální reprezentace a propagace produktů společnosti
 udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky a získávání nových zákazníků
 provádění průzkumu obchodních příležitostí v oboru stavebních výplní
 pravidelný reporting obchodních výsledků
 zaměřování stínící techniky v terénu
 spolupráce s odbornými techniky i napříč celou společností

POŽADUJEME:

 min. SŠ vzdělání nejlépe ve stavebnictví
 zkušenosti s prodejem koncovému spotřebiteli vítány
 předchozí praxe ze stínící technikou či stavebnictví výhodou
 prodejní dovednosti, zaměření na výsledek a zákazníka
 přirozenou schopnost komunikovat a umění vyjednávat
 schopnost samostatné práce a časovou flexibilitu
 technickou zručnost
 znalost práce na PC
 řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

NABÍZÍME:

 zaměstnání u nejvýznamnějšího výrobce otvorových výplní na českém trhu
 atraktivní mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
 pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností
 prostor pro další profesní a osobní růst
 kancelář obchodního zastoupení v regionu s podporou odborné asistentky
 firemní vůz i k soukromým účelům, telefon, notebook a další firemní benefity
 pracovní poměr na plný úvazek,
 nástup ihned
pracovní smlouva na dobu určitou s reálnou možností prodloužení na neurčitou

Těšíme se na Vás!!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3306742  Dátum zverejnenia: 9.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.