Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Vekra a.s.

Společnost Vekra a.s. vznikla spojením tří nejvýznamnějších výrobců otvorových výplní v České republice, čímž se stala největším výrobcem oken na českém trhu. Během krátkého období dokázala společnost Window Holding zvýšit tržní podíl na tuzemském trhu a v současné době je jednou z nejlépe prosperujících okenářských společností v České republice. Společnost prezentuje tři značky, a to Vekra, Otherm a TWW a může se pyšnit svými 5 moderními výrobními závody v ČR a centrálou společnosti v Praze. Celkem v této společnosti pracuje okolo 1000 zaměstnanců.
web: www.vekra.cz

Technik montáží Bratislava

Vekra a.s.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • zajištění konečného předání zakázky zákazníkovi
  • kontrola provádění prací v souladu s předpisy
  • zajištění odstranění případných závad a návrh řešení
  • návrh opatření na zvýšení kvality montáží
  • zajištění kapacit montážních prací v regionu
  • řízení kvality služby v regionu

POŽADUJEME:

  • SŠ stavebního/strojního zaměření výhodou, popř. vyučen v oboru stavebnictví
  • zkušenosti s otvorovými výplněmi výhodou
  • smysl pro detail a kvalitu
  • aktivní řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost, časovou flexibilitu
  • vyjednávací a komunikační schopnosti

NABÍZÍME:

  • zaměstnání ve stabilní a silné společnosti
  • smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • motivační finanční ohodnocení

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

působnost Bratislava a okolí

Těšíme se na Vás!

Adresa společnosti
Českomoravská 1a
19000 Praha 9
Kontakt
Kontaktní osoba: Bc.Veronika Kaňáková
E-mail: poslat životopis

ID: 3239014   Dátum zverejnenia: 10.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.