Bezpečnostný pracovník

VEKAM Security s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe navýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce- Haly VW Bratislava Pracovná doba 12 hodinové zmeny . Vhodné aj pre ženy a absolventov. Platobné podmienky 3,70 €/hod/v čistom .. Stravná náhrada . Podmienky nástupu :Odborná spôsobilosť , bezúhonnosť a zdravotná spôsobilosť . Nástup možný ihneď. životopis posielajte na [email protected] kontakt 0907759911.

Práca je honorovaná sumou 3.70 v čistom na hodinu. Po skúšobnej dobe navýšenie

Jedná sa o ochranu Haly v uzatvorenom závode. Kontroluje sa oprávnenosť vstupu a dodržiavania interných predpisov v hale . 12 hodinové smeny 7 dní v týždni.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná spôsobilosť, zdravotná spôsobilosť, bezúhonnosť

Stabilná spoločnosť už na trhu od 2003, zameriavame sa na fyzickú ochranu osôb a majetku, skúsenosti hlavne v automobilovom priemysle , priemyselné parky, logistické parky , spoločenstvá bytových domov a nebytových priestorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4166166  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac